אודות פרוייקט התרגום הישראלי למערכת MyBB

קצת עלינו

פרויקט התרגום והתמיכה נוצר במטרה לעודד את השימוש במערכת הפורומים החינמית MyBB שנעשית על ידי מתנדבים. תמיכה בהתנדבות של אותם אנשים שיצרו את אותו קוד פתוח חשובה מאוד! ועל כן, אנחנו כאן בכדי לספק תמיכה תכנית, תרגום ומודים למערכת.

הפרויקט הוכר על ידי הקהילה הבינלאומית של MyBB, והוא מופעל על ידי מתנדבים מישראל.

פרויקט MyBB ישראל עוסק בסיפוק צרכים בסיסיים בנוגע למערכת הפורומים "MyBB" וכל הקשור לתחומי המערכת החינמית עליה אנחנו מדברים. אספר לכם עוד על הפרויקט הנפלא הזה, פרויקט זה נוצר על-ידי קבוצת מתנדבים קטנה על-מנת לספק שירותי תרגום ותמיכה בכל הנוגע למערכת, כל המתבצע באתר MyHeBB עוסק בכך ובתחומים דומים אשר תחרותיים ברשת האינטרנט. במידה ואתם מעוניינים להתחיל לעבוד עם המערכת, תוכלו למצוא את המערכת MyBB להורדה באתר התמיכה ופתרונות תרגום שונים באתרינו, בנוסף לכך, תוכלו למצוא מידע רב בנוגע למערכת, תרגומים נוספים ועוד, המשיכו לקרוא בנוגע לאודות האתר ובמה אנו עוסקים.

באתרינו תוכלו למצוא פתרונות אינטרנט רבים הקשורים למערכת MyBB כגון: תרגומים שונים לגרסאות המערכת, ערכות נושא הקשורים למערכת, מודים מתקדמים וכל הקשור לעיצוב וגרפיקה. כל זה, תוכלו למצוא באתר MyBB ישראל אשר מציע לכם שירותים רבים ואיכותיים, כל מה שלא תוכלו למצוא ברשת, תמצאו אצלנו ועוד בחינם. על מה יש לכם להתפשר? במקום לרכוש שירותים רבים שאינם הכרחיים וחיפושים רבים ברשת, פשוט הקלידו את שם האתר שלנו במנועי החיפוש ותהנו משלל הורדות שונות ואיכותיות בנוגע למערכת הפורומים החינמית.

את כל התשובות לשאלות שלכם, תוכלו למצוא בפורום שלנו ובנוסף לכך תוכלו למצוא את המערכת MyBB להורדה אצלנו בפורום וכמובן את כל האפשרויות שצוינו כאן כגון: מודים חדישים, ערכות נושא ועוד המון המון דברים שתוכלו למצוא רק אצלנו. כחלק מהעידוד וההתקדמות שלנו בתור אתר רשמי למערכת MyBB בישראל, אגרנו רק בשבילכם אוסף מיוחד של פורומים המופעלים על-ידי מערכת MyBB, דבר זה עשוי לתת לכם מחשבה ראשונית על המערכת, תוכלו לראות עד כמה היא מתקדמת ויעילה ושבעצם, לא צריך לבזבז הרבה כסף על מערכות, אנו כאן בשבילכם בכל דבר, לכל תמיכה, לכל הורדה ולעוד המון אפשרויות חדישות באתר. המשיכו להתעדכן באתרינו בנוגע לכל הקשור למערכת MyBB!

בנוסף, אתם מוזמנים לעיין במדריכים של אביב באתר הצרכן הלאומי, בטיפים בנושאי צרכנות יום יומיים ובנושאים הזויים יותר כגון קניית אסלה יפנית.

חברים בפרויקט

 שם יצירת קשר
אביב  הודעה לדוא"ל: לחץ כאן
דניאל  הודעה לדוא"ל: לחץ כאן

Comments are closed.