עדכוני מערכת: זהו פורום התמיכה של האתר MyHeBB, לאתר הראשי לחצו כאן
עדכוני פורום: צוות MyHeBB מחפשים חברי צוות חדשים! (ה-15 באוקטובר 2014)

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פרסום האחסון המועדף עליי
האחסון המועדף עליי, הוא ללא ספק HostGator. היו 2 בעיות באחסון, אחד מהם זה הייתה תקלה בphpmyadmin והם סידרו ממש מהר את התקלות.
אני אישית מאוד מרוצה מהאחסון שלהם, והחבילה הכי קטנה שלהם מספקת בהחלט לכל אתר מקצועי. אפשר להכניס דומיין מכל אתר שרשמתם דומיין והפעלת האחסון ממש מהירה.
כמו שאמרתי, השירות מדהים והאנשים שעובדים בו מקצועיים, אמינים ואדיבים. אפשר בהחלט לפנות לכל בעיה באחסון וכדומה והם יפתרו. המחירים לחבילה הקטנה(שכמו שאמרתי שהיא מספקת בהחלט) הם מחירים טובים והוגנים בשוק, וללא ספק הייתי ממליץ לכל אחד לקנות מHostGator אחסון לאתר שלו.
הגב
תודה רבה על חוות הדעת.
מעניין אותי לדעת האם אתה מרוצה מהמהירות שלוקח לדף לעלות לגולש מישראל, שהרי ידוע ששרתיהם בארה"ב.
[Image: zmjngjt4g3bd.png]
MyHeBB
עושים קצת סדר בבלגן.
הגב
(27/08/2015, 21:06)Elfassy כתב:  תודה רבה על חוות הדעת.
מעניין אותי לדעת האם אתה מרוצה מהמהירות שלוקח לדף לעלות לגולש מישראל, שהרי ידוע ששרתיהם בארה"ב.

אני מודע לכך ששרתיהם נמצאים בארה"ב. אך מהירות שלוקח לדף לעלות לגולש מישראל(שזה גם אני) היא קטנה מאוד ונבדקה על ידי מספר גולשים בישראל.
הקמתי על האחסון אתר MyBB עם התרגום המוצלח שלכם וגם עיצוב שלכם. אם תרצה לקבל לינק לאתר שפתחתי - אתה יותר ממוזמן לשלוח לי פרטית Smile
כאות תודה לכם, שמרתי על כיתובי זכויות היוצרים שלכם Smile
מה שכן, בפאנל הניהול באתר Hostgator(הפורטל שלהם) לוקח שניה אחת או שתיים יותר לטעון דף, אבל באתר עצמו הכל עולה מהר מאוד כמו באתר ישראלי לכל דבר. אני מניח שזה נובע עקב שימוש מוגבר באתר שלהם.
הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים