עדכוני מערכת: זהו פורום התמיכה של האתר MyHeBB, לאתר הראשי לחצו כאן
עדכוני פורום: צוות MyHeBB מחפשים חברי צוות חדשים! (ה-15 באוקטובר 2014)

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גיוס צוות לפורום!
כמו שרובכם יכולים לראות, ישנו מקרא דרגות בתחתית העמוד הראשי. אך אין עדיין צוות. לעומת זאת, הקהילה צריכה צוות בכדי לגדול ולהתפתח. לכן, אני פותח אשכול זה, בו נסביר על הדרגות ועל דרך ההצטרפות לצוות.

צוות מודים
צוות זה, אחראי על כל עניין המודים והתוספים בפורום. החל מתרגום והתאמה לעברית של מודים מהמאגר של MyBB העולמית, ועד לתמיכה במודים.

צוות תמיכה
צוות זה, אחראי על כל פורומי התמיכה, על כל קטגוריית MyBB 1.8 ו MyBB 1.6. החל מעזרה ומענה לשאלות הגולשים, ועד לפרסום מדריכים.

צוות עיצוב
צוות זה אחראי על כל נושאי העיצוב השונים בפורום. כולל תרגום והתאמה לעברית של עיצובים ממאגר העיצובים של MyBB העולמית, יצירת תבניות ועיצובים חדשים, ומענה לשאלות השונות הנוגעות לעיצוב.

בכדי להצטרף לאחד הצוותים, אתם יכולים להגיב באשכול או לשלוח הודעה פרטית לי (DanielM), או לאביב (Elfassy). אנו מבקשים מכם, לשתף עמנו פעולה בכדי שאני ואביב נתפנה יותר לתרגום המערכת ולוח הבקרה. מיותר לציין, שעל המשתמשים הרוצים להצטרף לאחד הצוותים, להבין במערכת היטב.
בברכה,
DanielM- מפתח אתרים.

[Image: logo.png]

הגב
אהלן
אני רון מרקוביץ - בעבר כתבתי מוד CS למערכת וניהלתי את התרגום לגירסה 1.4 וממש את הבסיס של 1.6. צרו איתי קשר - זו אחלה מערכת וצריך להרחיב את השימוש שלה בעברית!
הגב
(27/10/2014, 11:53)ron4548 כתב:  אהלן
אני רון מרקוביץ - בעבר כתבתי מוד CS למערכת וניהלתי את התרגום לגירסה 1.4 וממש את הבסיס של 1.6. צרו איתי קשר - זו אחלה מערכת וצריך להרחיב את השימוש שלה בעברית!
אשמח לצרף אותך לצוות, תבחר קבוצה מההודעה הראשית למעלה, ואשמח אם תיצור איתי קשר בסקייפ או במייל.
סקייפ: daniel_mit1
מייל: danielmit00@gmail.com
בברכה,
DanielM- מפתח אתרים.

הגב
מעוניין להצטרף לצוות התמיכה אך יותר בפאן התיכנותי. אני מהנדס תוכנה.
הגב
(02/11/2014, 18:50)BenjaminElg כתב:  מעוניין להצטרף לצוות התמיכה אך יותר בפאן התיכנותי. אני מהנדס תוכנה.

שלחתי לך הודעה פרטית.
בברכה,
DanielM- מפתח אתרים.

הגב
בהצלחה
הגב
שלום,
אני מעוניין להצטרף ל"צוות מודים".
אני תרגמתי מודים מ MyBB העולמי לפורום שלי, בניתי לו מודים יחודיים משלו.
הגב
היי,
אשמח להצטרף לצוות מעצבים, כמובן שאני מעצב מקצועי ואשמח שתצרו איתי קשר.
הגב
היי, אשמח להצטרף לצוות Smile בן 19 מתכנת vBulletin במקור כבר 4 שנים, המערכת הזו דיי נוחה ולאחרונה מצאתי את עצמי שולט בה די טוב (היא דיי דומה ל VB).
אשמח לקחת חלק מצוות תמיכה או שאולי מחלק מתרגום המערכת Smile
הגב
אשמח להצטרף לצוות תמיכה, יש לי תיכולת להיות נחמד. ואני מבין מאוד בMyBB
כל הגרסאות.
הגב

קפיצה לפורום:

משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים